herunterladen

Nézd meg aktuálisan nyitott pozícióinkat app to pc!

Amit kínálunk:

  • régió meghatározó építészirodája
  • együttműködő, kedves kollégák, fantasztikus, fiatal és innovatív csapat
  • különleges, megújult munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • magasszintű tervezői szemlélet
  • fejlődésösztönző, támogató környezet /konferenciák, online előadások, belső és külső tréningek, webinárok
  • pozitív légkör, csapatépítő tréningek
  • kimagaslóan igényes ügyfélkör
  • komplex szakmai fejlődési lehetőség

Vezető Építész tervező

vezeto_epitesz_tervezo_kertvellesy

Feladatok:

  • Nagyszabású építészeti projektek vezetése a koncepcióalkotástól a kiviteli tervig
  • Egyedi és innovatív tervezési stratégiák kidolgozása és implementálása
  • Szoros együttműködés a projektcsapattal
  • Kliensekkel való kapcsolattartás, projektigényeik meghatározása és menedzselése
  • Az építészeti csapat mentorálása, fejlesztése és irányítása
  • Projektütemezés, költségvetés kezelése és minőségbiztosítás

Elvárások:

  • Legalább 5 év tapasztalat generál tervezés területén, előnyben részesítjük azokat a jelentkezőket, akik vezetői pozícióban is dolgoztak
  • Kiemelkedő tervezési és vizualizációs képességek, beleértve a 3D modellezést és a BIM technológiát (elsődlegesen: ArchiCAD, Lumion, Twinmotion…stb.)
  • Proaktív hozzáállás, kiváló szervezőkészség és képesség a határidők betartására
  • Kiváló kommunikációs készség és képesség a csapatok összehangolására
  • Innovatív megközelítés és fenntartható tervezés iránti elkötelezettség
  • BSc/MSc diploma építészet területén
  • Angol/német társalgási szintű nyelvismeret
  • Tervezői jogosultság
  • Jogosítvány

  • Kiemelt vezetői fizetés
  • Inspiráló és kreatív munkakörnyezet
  • Open stúdió-life
  • Közös konyha, kávé, gyümölcsök
  • Közvetlen átjárás a Ciao étterembe + dolgozói kedvezmény
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőségek országos szinten
  • Nemzetközi kapcsolatok és partnertalálkozók

Küldd el önéletrajzod, motivációs leveled és portfóliódat a [karrier@kertvellesy.hu] címre herunterladen.

herunterladen apple watch apps herunterladen